Kolorowanki o pracydorosłych w firmieVMI Group

Dzieci były zachwycone, miały mnóstwo pytań, aby skonfrontować rzeczywistość z otrzymanym prezentem. Co niektórzy na obrazkach rozpoznali swoich rodziców, ciekawość była olbrzymia. Po pikniku dział HR otrzymał mnóstwo zdjęć podczas wspólnego przeglądania i kolorowania. Była to niespodzianka zarówno dla dzieci jaki i naszych pracowników – Kamilla Wojtczak z VMI Poland Sp. z o.o.

Na zdjęciu: Aleksandra Wojtkowiak oraz Luiza Michalska, które zaangażowane są w realizację strategii Employer Brandingowej w firmie VMI Poland Sp. z o.o.

Kolorowanki firmowe VMI Group - korporanki.pl

Wyzwanie

VMI Poland, działająca w Lesznie, jest częścią VMI Group z siedzibą w Holandii, w Epe. Fabryka w Lesznie specjalizuje się w produkcji zaawansowanych technologicznie maszyn do produkcji opon. Dzięki temu producenci opon na całym świecie mogą zwiększyć swoją wydajność, obniżyć koszty i wytwarzać wysokiej jakości produkty, a co czwarta opona samochodowa produkowana jest na maszynach VMI Poland!

Firma zdecydowała się stworzyć kolorowanki dla dzieci w odpowiedzi na ciekawość i pytania dzieci pracowników dotyczące ich pracy. Chciała również pokazać swoje kluczowe wartości, zaangażowanie pracowników oraz integracyjne wydarzenia firmowe. Kolorowanki stały się spersonalizowanym gadżetem, który ma pozytywny wpływ na budowanie więzi między pracownikami i ich rodzinami. Przygotowane przez nas książeczki do kolorowania były jedną z atrakcji pikniku firmowego, w którym uczestniczyły całe rodziny i były doskonałym uzupełnieniem głównej atrakcji – zwiedzania fabryki i poznawania tajników budowy maszyn służących do produkcji opon. Zostaną również wykorzystane podczas jesiennej kampanii employer brandingowej zaplanowanej przez firmę VMI Poland.

Rozwiązanie

"Kolorowanki były przygotowywane specjalnie na piknik rodzinny, w którym uczestniczyły całe rodziny. Były doskonałym uzupełnieniem tego co dzieci zobaczyły wcześniej. Bowiem, zorganizowaliśmy zwiedzanie firmy, głównie części produkcyjnej, aby pokazać i przybliżyć proces budowy maszyn."

Kamilla Wojtczak - VMI Poland Sp. z o.o.

Kolorowanka o pracy w firmie VMI Poland stała się jednym z głównych narzędzi budowania świadomości marki wśród najmłodszych. Przygotowana przez nas papierowa książeczka do kolorowania w formacie A4 zawiera aż 19 stron do kolorowania, a dodatkowo wycinankę na okładce. Na rysunkach pokazaliśmy stanowiska pracy, przygotowaliśmy też zadania kreatywne takie jak wykreślanka, w której do znalezienia były kraje, w których swoje fabryki posiada firma VMI, rysunek w formie “połącz kropki”, a nawet zadanie matematyczne. W tej wyjątkowej kolorowance dzieciom towarzyszy profesor VMI, postać stworzona przez naszych projektantów, będąca przewodnikiem w tej fascynującej podróży po firmie. 

Przygotowując tę kolorowankę, zależało nam na tym, aby dzieci mogły zobaczyć różnorodność stanowisk pracy, które współtworzą firmę VMI. Chcieliśmy również pokazać, że praca w fabryce w Lesznie jest pełna pasji i zaangażowania, a firmowe wartości są nieodłączną częścią tego, co pracownicy robią każdego dnia.

VMI_realizacje1

Dzieci były zachwycone, miały mnóstwo pytań, aby skonfrontować rzeczywistość z otrzymanym prezentem. Co niektórzy na obrazkach rozpoznali swoich rodziców, ciekawość była olbrzymia. Po pikniku dział HR otrzymał mnóstwo zdjęć podczas wspólnego przeglądania i kolorowania. Była to niespodzianka zarówno dla dzieci jaki i naszych pracowników.

Kamilla Wojtczak - VMI Poland Sp. z o.o.

Kolorowanka dla firmy VMI Group strona po stronie.

Plik PDF jest zabezpieczony przed edycją i posiada znak wodny, który jest widoczny tylko na tej stronie. Uwaga: Znak wodny nie jest widoczny w papierowej wersji kolorowanki.

Podsumowanie

Przygotowane przez nas kolorowanki okazały się doskonałym narzędziem, umożliwiającym najmłodszym zapoznanie się z procesem budowy maszyn w fabryce VMI w Lesznie. Dodatkowo, firma wykorzysta je w swojej kampanii employer brandingowej, co tylko potwierdza, że nasze kolorowanki, przedstawiające firmę i pracę rodziców, zawierają employer brandingowy efekt WOW!

Cały proces tworzenia kolorowanek jak i współpraca z teamem Korporanki przebiegała bardzo sprawnie i co najważniejsze zgodnie z ustalonym harmonogramem. Doskonałe wyczucie, zmysł artystyczny i aktywne słuchanie podczas naszych spotkań roboczych to zdecydowanie mocne strony zespołu Korporanki, które definitywnie przełożyły się na niebanalny efekt końcowy.

Kamilla Wojtczak - VMI Poland Sp. z o.o.

Buduj relacje z dziećmi swoich pracowników oraz kandydatów za pomocą kolorowanki o firmie i pracy rodziców. Napisz do nas – wyślemy Ci kilka gotowych książeczek z efektem WOW!

Opowiedz dzieciomo swojej firmiei pracy rodziców!