Mercedes-Benz Manufacturing Poland

Pierwsza w Polsce fabryka silników i baterii elektrycznych Mercedes-Benz zlokalizowana w położonej około 70 km na zachód od Wrocławia w gminie Jawor, na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Firma chciała pokazać produkty - silniki i baterie, ale również hale produkcyjne oraz firmowe biura. Ważne było również zwrócenie uwagi na ekologię oraz wykorzystanie koncepcji Przemysłu 4.0.

Naszym zadaniem było zaprojektowanie kolorowanki, która przybliży dzieciom pracę w fabryce silników i baterii elektrycznych Mercedes-Benz w Jaworze. Przygotowaliśmy scenariusz oraz od podstaw stworzyliśmy bohaterów i przewodników po fabryce: panią Bateryjkę oraz pana Silniczka. Zaprojektowaliśmy również zadania kreatywne w tym krzyżówkę oraz rebus, którego rozwiązaniem jest jedno z firmowych haseł.


Książeczka w formacie A4 składa się z 20 stron i zawiera indywidualnie zaprojektowane rysunki ze stanowiskami pracy, krzyżówkę firmową, rebus, zadanie "połącz kropki", a także firmową zakładkę do książki z linijką, oczywiście w wersji do wycięcia i kolorowania. Dodatkowo na jednej ze stron zamieściliśmy kod QR kierujący do specjalnie przygotowanej strony, na której znalazł się dodatkowy rysunek do kolorowania w wersji online. Całość liczy aż 23 strony do kolorowania łącznie z okładkami!
Klient
Mercedes-Benz Manufacturing Poland
Kategoria
Kolorowanka firmowa
Wersja
Drukowana + online
Tagi
Kolorowanka, Mercedes-Benz Manufacturing Poland

Plik PDF jest zabezpieczony przed edycją i posiada znak wodny, który jest widoczny tylko na tej stronie. Uwaga: Znak wodny nie jest widoczny w papierowej wersji kolorowanki.