Grupa Cichy-Zasada

Grupa Kapitałowa Cichy-Zasada to największa firma dealerska w branży motoryzacyjnej w Polsce. W portfelu firmy znajdują się renomowane marki motoryzacyjne, takie jak Volkswagen, Škoda, Audi, Seat oraz Cupra.

Naszym zadaniem było zaprojektowanie kolorowanki, która przybliża dzieciom świat pracy w salonie samochodowym, serwisie mechanicznym oraz serwisie blacharsko-lakierniczym. Rysunki zostały tak zaprojektowane, aby zachwyciły zarówno chłopców, jak i dziewczynki. Cały proces podlegał rygorystycznym testom, w których brała udział grupa testerów - dzieci pracowników Grupy Cichy-Zasada. Ich entuzjastyczne reakcje i pozytywne opinie były tak przekonujące, że otrzymaliśmy "zielone światło" do produkcji! :)

Przygotowana przez nas książeczka zawiera ponad 20 stron do kolorowania w tym różnorodne zadania, takie jak połącz kropki, znajdź różnice, wykreślanka czy krzyżówka. Przy tworzeniu tej książeczki mieliśmy mnóstwo radości i cieszymy się, że możemy przekazać ją dzieciom, które pasjonują się samochodami i chcą dowiedzieć się więcej o pracy w salonie samochodowym lub auto serwisie.

Do kompletu przygotowaliśmy 12 kolorowe kredki! Opakowanie jest spójne z książeczką do kolorowania, a na każdej kredce wygrawerowana została nazwa firmy.

GrupaCichy-Zasada

Kolorowanki z kredkami spodobały się tak bardzo, że dostępne są w każdym salonie oraz serwisie Grupy Cichy-Zasada w całej Polsce!

Klient
Grupa Cichy-Zasada
Kategoria
Kolorowanka firmowa
Wersja
Drukowana
Tagi
Kolorowanka, Grupa Cichy-Zasada

Plik PDF jest zabezpieczony przed edycją i posiada znak wodny, który jest widoczny tylko na tej stronie. Uwaga: Znak wodny nie jest widoczny w papierowej wersji kolorowanki.