VMI Group

Spółka VMI Poland jest częścią holenderskiej grupy VMI Group zajmującej się produkcją i obsługą maszyn i urządzeń służących do produkcji opon. W swojej firmowej kolorowance firma chciała pokazać dzieciom miejsca pracy oraz produkt, który powstaje w polskiej fabryce w Lesznie. Ale to nie wszystko. VMI Group chce zwiększyć rozpoznawalność na rynku lokalnym biorąc udział w różnych eventach, podczas których do najmłodszych trafiać będzie firmowa kolorowanka!

Naszym zadaniem było przybliżenie firmy VMI Group najmłodszym, podkreślając firmowe atuty. Kluczowe było pokazanie produktu, czyli maszyny służącej do produkcji opon oraz pracę ludzi, którzy przyczyniają się do tego, że ta maszyna powstaje. W projekcie wykorzystaliśmy postać profesora, który jest bohaterem holenderskiego filmu, przygotowanego z myślą o fabryce w Holandii. Nasz profesor VMI na 16 stronach książeczki opowiada dzieciom o tym czym zajmuje się firma VMI Group, prezentując maszynę do produkcji opon, pokazując czym zajmują się w pracy dorośli oraz jak razem aktywnie spędzają ze sobą czas.


Kolorowanka w formacie A4 składała się z 16 stron i zawierała obrazki ze stanowiskami pracy, "wykreślankę", zadanie "połącz kropki", zadanie matematyczne, a także firmową zakładkę do książki, oczywiście do wycinania i kolorowania.
Klient
VMI Group
Kategoria
Kolorowanka firmowa
Wersja
Drukowana
Tagi
Kolorowanka, VMI