Mostostal Warszawa

MMostostal Warszawa - tę kolorowankę przygotowaliśmy dla dzieci pracowników firmy z okazji Dnia Budowlańca. Firma chciała pokazać dzieciom pracowników podczas pracy, kilka ważnych inwestycji, a także przenieść dzieciaki w przyszłość, zgodnie z hasłem "Budujemy przyszłość!".

Wspólnie z firmą Mostostal Warszawa zaprojektowaliśmy kolorowankę, której głównymi bohaterami są Mostostalowcy, którzy powstali na bazie zdjęć gumowych maskotek antystresujących, jakie firma wymyśliła dla swoich pracowników. Nasi bohaterowie zapowiadają poszczególne strony, są też bohaterami kilku łamigłówek, a na ostatniej stronie jeden z Mostostalowców prezentuje miasto przyszłości, zachęcając do zeskanowania kodu QR i przeniesienia się do rysunku, który można pokolorować online.


Kolorowanka w formacie A4 składała się z 16 stron i zawierała obrazki ze stanowiskami pracy, słowną zgadywankę oraz zadania "połącz kropki". Tym razem książeczka zawiera dwie nowości: firmową zakładkę do książki, oczywiście do wycinania i kolorowania (widać jedną stronę zakładki na zdjęciu poniżej) oraz kod QR, który kieruje do strony z dodatkowym rysunkiem do kolorowania w wersji online!
Klient
Mostostal Warszawa
Kategoria
Kolorowanka firmowa
Wersja
Drukowana + online
Tagi
Kolorowanka, Mostostal Warszawa
 

Plik PDF jest zabezpieczony przed edycją i posiada znak wodny, który jest widoczny tylko na tej stronie. Uwaga: Znak wodny nie jest widoczny w papierowej wersji kolorowanki.