Thule Group

KKolorowanka dla Thule Group to jedna z naszych ulubionych kolorowanek! Naszym zadaniem było pokazanie dzieciom jak pracuje się w Thule Group oraz pokazanie im w niestandardowy sposób podstawowych produktów firmy. Dodatkowo rysunki przez nas wykonane miały pokazać, że firma Thule Group dba o środowisko naturalne oraz organizuje wiele akcji na rzecz pomagania lokalnej społeczności.

Wspólnie z Thule Group zrealizowaliśmy kolorowankę, która stała się jednym z głównych narzędzi budowania świadomości marki wśród najmłodszych. Była również doskonałym prezentem dla dzieci pracowników firmy z okazji Dnia Dziecka!


Kolorowankę wykonaliśmy w formacie A4, a cała książeczka składała się z 20 stron i zawierała obrazki ze stanowiskami pracy, rebus, krzyżówkę, labirynt, zadanie "połącz kropki" oraz hasła prezentujące wartości firmy - wszystko oczywiście do kolorowania :)
Klient
Thule Group
Kategoria
Kolorowanka firmowa
Wersja
Drukowana
Tagi
Kolorowanka, Thule Group

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.