Franklin Templeton

FFranklin Templeton to kolejna z naszych ulubionych kolorowanek. Naszym zadaniem było pokazać pracę w firmie globalnej, gdzie różnorodność ma znaczenie, a pracownicy zajmują się pracą biurową. Dodatkowo wszystkie biurowe scenki z pracownikami miały zawierać elementy charakterystyczne danej kultury lub lokalizacji. Największym wyzwaniem jednak było pokazanie tego czym zajmuje się firma w ciekawy dla dzieci sposób.

Wymyśliliśmy więc kolorowankę, której motywem przewodnim była roślinka symbolizująca pomnażanie pieniędzy przez firmę. Roślinka ta pojawia się na każdej stronie i im dalej, tym jest większa i ma więcej liści! Książeczka zawiera też elementy edukacyjne. I tak dzieci mogą dowiedzieć się jak witają się lub żegnają pracownicy w innych krajach, a także poznają lokalizacje wybranych biur oraz ich położenie na mapie świata.


Kolorowanka w formacie A4 składała się z 16 stron i zawierała obrazki ze stanowiskami pracy, krzyżówkę, labirynt, zadania "połącz kropki" oraz zadania edukacyjne np. mapa świata z zaznaczonymi wybranymi lokalizacjami firmy, które były kluczem do rozwiązania krzyżówki. Wszystko to przygotowaliśmy oczywiście w formie gotowej do kolorowania.
Klient
Franklin Templeton
Kategoria
Kolorowanka firmowa
Wersja
Drukowana
Tagi
Kolorowanka, Franklin Templeton

Plik PDF jest zabezpieczony przed edycją i posiada znak wodny, który jest widoczny tylko na tej stronie. Uwaga: Znak wodny nie jest widoczny w papierowej wersji kolorowanki.