Franklin Templeton

FFranklin Templeton to kolejna z naszych ulubionych kolorowanek. Naszym zadaniem było pokazać pracę w firmie globalnej, gdzie różnorodność ma znaczenie, a pracownicy zajmują się pracą biurową. Dodatkowo wszystkie biurowe scenki z pracownikami miały zawierać elementy charakterystyczne danej kultury lub lokalizacji. Największym wyzwaniem jednak było pokazanie tego czym zajmuje się firma w ciekawy dla dzieci sposób.

Wymyśliliśmy więc kolorowankę, której motywem przewodnim była roślinka symbolizująca pomnażanie pieniędzy przez firmę. Roślinka ta pojawia się na każdej stronie i im dalej, tym jest większa i ma więcej liści! Książeczka zawiera też elementy edukacyjne. I tak dzieci mogą dowiedzieć się jak witają się lub żegnają pracownicy w innych krajach, a także poznają lokalizacje wybranych biur oraz ich położenie na mapie świata.


Kolorowanka w formacie A4 składała się z 16 stron i zawierała obrazki ze stanowiskami pracy, krzyżówkę, labirynt, zadania "połącz kropki" oraz zadania edukacyjne np. mapa świata z zaznaczonymi wybranymi lokalizacjami firmy, które były kluczem do rozwiązania krzyżówki. Wszystko to przygotowaliśmy oczywiście w formie gotowej do kolorowania.
Klient
Franklin Templeton
Kategoria
Kolorowanka firmowa
Wersja
Drukowana
Tagi
Kolorowanka, Franklin Templeton

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.