Kingspan / Logstor

Kingspan Logstor to globalny dostawca kompletnych preizolowanych systemów rurowych, koncentrujący się na zapewnieniu klientom lepszej efektywności energetycznej. To firma z ponad 50-letnim doświadczeniem i wiedzą związaną z izolacją, lider w dziedzinie preizolowanych systemów rurowych, która działa jednocześnie na rzecz poprawy efektywności energetycznej.

Naszym zadaniem było zaprojektowanie kolorowanki, która pokaże firmę oraz pracę w niej w nieszablonowy i interesujący sposób. Postanowiliśmy więc nawiązać bezpośrednio do misji firmy Logstor / Kingspan: "We are part of the Kingspan Group of companies. And our mission is to accelerate a net zero emissions future with the wellbeing of people and planet at its heart."
Stworzyliśmy więc kolorowankę, w której w rolę przewodników wciela się para super bohaterów: waleczny Kingspan oraz piękna Logstor. Oboje, wykorzystując nowoczesną wiedzę i starożytną wrażliwość, zebrali świetny zespół ludzi i stworzyli firmę Logstor / Kingspan.

Przygotowana przez nas książeczka zawiera ponad 20 stron do kolorowania w tym różnorodne zadania, takie jak połącz kropki, znajdź różnice, zadanie matematyczne czy kolorowanie wg. numerów. Na okładce nie zabrakło zakładek do książek z superbohaterami w wersji do wycięcia i kolorowania.

Klient
Kingspan / Logstor
Kategoria
Kolorowanka firmowa
Wersja
Drukowana
Tagi
Kolorowanka, Kingspan Logstor

Plik PDF jest zabezpieczony przed edycją i posiada znak wodny, który jest widoczny tylko na tej stronie. Uwaga: Znak wodny nie jest widoczny w papierowej wersji kolorowanki.